O nas


Elektronika użytkowa, gadżety i akcesoria do smartfonów i smartwatchy to nasza pasja, realizuj ją razem z nami poprzez zakupy.

Kim jesteśmy?

Skupiamy w naszej firmie pasjonatów najnowszych technologii oraz e-commerce. Technologię nie tylko zdobywamy u dystrybutorów ale i ją tworzymy.  Systematycznie śledzimy trendy w branży, nie tylko pod względem produktu, ale i na poziomie obsługi klienta. Dzięki naszemu zaangażowaniu dostarczamy towar w przystępnej cenie i w najwyższej jakości obsługi klienta.

Nasza misja?

Naszą misją jest przede wszystkim zadowolenie klienta, ponieważ bez tego zadowolenia nie bylibyśmy w stanie się rozwijać, a to bezpośrednio wpływa na bogactwo naszej oferty oraz poprawianie jakości obsługi. Staramy się zrozumieć potrzeby każdego klienta.

Gdzie się znajdujemy?

Przede-wszystkim znajdujemy się w internecie 🙂 dostarczając wam nasze produkty w zewnętrznych marketplace oraz własnych sklepach internetowych.

Szybko, wygodnie, bezpiecznie!

Stawiając sobie za misję zadowolenie klienta, najważniejszych jest dla nas kilka podstawowych zasad, należą do nich przede-wszystkim:

  • Szybkość – zatrudniamy sztab ludzi, by przesyłki wyszły do Państwa jak najszybciej, zaraz po zakupie. Tak by w większości przypadków towar był w odbiorze na drugi dzień.
  • Wygoda – staramy się ułatwić każdy etap zakupu tak by wszystko było jasne, zrozumiałe i intuicyjne.
  • Bezpieczeństwo – od przelewów, przez zwroty, dokumenty zakupu. Do wszystkiego posiadamy konkretne aplikację tak by żaden z etapów nie był problematyczny i wszystko można było wykonywać automatycznie.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Postawiliśmy na kilka sposobów kontaktu z nami tak by ułatwić państwu obsługę. Takie jak Czat dostępny z prawej strony ekranu za pomocą Facebook messenger. Telefon który działa w godzinach od 8-16, oraz bezpośredni e-mail do działu obsługi klienta, wszystko informację znajdują się na karcie Kontakt

Towar wysyłamy w tym samym dniu w przypadku zakupu do godziny 13:00, w dniach roboczych. Po godzinie 13:00 towar nadajemy w następnym dniu roboczym. Zazwyczaj w tym przypadku towar jest w następnym dniu po wysyłce u Państwa.

Oczywiście zdarzają się przypadki że potrzebują państwo pomocy w użytkowaniu towaru, lub coś jest trudne do połączenia. W takich przypadkach jesteśmy zawsze do dyspozycji, wystarczy przesłać do nas wiadomość – zawsze pomożemy. Kontakt

Na rynku jesteśmy już od wielu lat, naszym osiągnięciem jest około 100 tyś zadowolonych klientów.

TWÓJ KOSZYK

close